(044) (096)
280 01 52
Україна, м. Київ, ул.Кловський узвіз, 18
по буднях: з 8-00 до 20-00 в суботу: с 8-00 до 19-00

Заповніть форму,

і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати
Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
Заповнітьформу
і відповідь не змусить вас довго чекати
консультація строго анонімна!
Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати
Запишіться на огляд і зробіть перший крок назустріч своєму здоров'ю Ми проведемо ретельне обстеження і допоможемо уникнути серйозних ускладнень
запишіться наогляд
і ми підберемо слушний для Вас час
консультація строго анонімна!
Літнє сонце дарить задоволення і таїть загрозу

Літнє сонце дарить задоволення і таїть загрозу

Прихильникам літнього відпочинку на природі потрібно бути пильними – сонячний ультрафіолет несе приховану загрозу для деяких видів родимок, сприяючи їх злоякісному переродженню. Рак шкіри і меланома – смертельно небезпечні захворювання. Проте, знаходячись на поверхні шкіри, вони добре помітні, тому діагностика не представляє складності для лікаря дерматолога.

Перевірити родимку потрібно обов'язково, якщо Ви відмітили, що родимка зростає, болить, свербить, злущується або кровоточить. Особливої уваги вимагають червоні родимки, великі, а також, опуклі і висячі родимки. Не відкладайте відвідини дерматолога, якщо у вас з'явилися нові родимки, або якщо Ви травмували (пошкодили, подряпали, відірвали) родимку. Рання діагностика раки шкіри і меланоми – єдина дорога до своєчасного, а значить успішного лікування.

До особливого ризику розвитку меланоми схильні світлошкірі люди, а також ті, що мають на телі безліч веснянок і темних родимок. Головним методом діагностики родимок є цифрова дерматоскопія: найсучасніший і доступніший метод обстеження. Безболісність і абсолютна безпека роблять його незамінним в практиці лікаря дерматолога. Дерматоскопія дозволяє перевірити родимки і діагностувати рак шкіри і меланому на найранішій стадії.

Принцип методу дерматоскопії полягає в багатократному збільшенні і огляді досліджуваної ділянки при підсвічуванні під різними кутами. Це дозволяє візуально зафіксувати всі підозрілі зміни, сфотографувати їх і зберегти на будь-яких цифрових носіях.

У «МедЦентрСервіс» цифрова дерматоскопія є обов'язковій складовій консультації дерматолога. Вартість такої консультації складає 250 грн., незалежно від кількості обстежуваних утворень.

Лікар дерматолог «МедЦентрСервіс», лікар першої категорії, кандидат медичних наук володіє великим досвідом діагностики і лікування різних захворювань шкіри. У нас зручне розташування в Києві на Печерську, комфортний графік роботи лікарів, анонімність і конфіденційність. Чекаємо на Вас в «МедЦентрСервіс»

Запишіться на огляд і зробіть перший крок назустріч своєму здоров'ю
Ми проведеморетельне обстеження
і допоможемоуникнути серйозних ускладнень
запишіться на огляд
і ми підберемо слушний для Вас час
консультація строго анонімна!
У Вас виникло питання? Відправте заявку і наші співробітники зв'яжуться з Вами в самий найближчий час
Заповнітьформу
І ВІДПОВІДЬ НЕ ЗМУСИТЬ ВАС ДОВГО ЧЕКАТИ
Записатися на огляд
Поставити анонімне питання Поставити анонімне питання
Передзвоніть мені Передзвоніть мені