(044) (096)
280 01 52
Україна, м. Київ, ул.Кловський узвіз, 18
по буднях: з 8-00 до 20-00 в суботу: с 8-00 до 19-00

Заповніть форму,

і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати
Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
Заповнітьформу
і відповідь не змусить вас довго чекати
консультація строго анонімна!
Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати
Запишіться на огляд і зробіть перший крок назустріч своєму здоров'ю Ми проведемо ретельне обстеження і допоможемо уникнути серйозних ускладнень
запишіться наогляд
і ми підберемо слушний для Вас час
консультація строго анонімна!
Дисплазія (ерозія) шийки матки успішно лікується радіохвилею

Дисплазія (ерозія) шийки матки успішно лікується радіохвилею

Дисплазія (ерозія) шийки матки розвивається непомітно, протікає безсимптомно, і може привести до раку шийки матки. В більшості випадків, рак шийки матки розвивається на тлі передракових захворювань. Тому головним і ефективним способом профілактики раки шийки матки є рання діагностика і лікування цих захворювань. Сьогодні дисплазія шийки матки діагностується у кожної четвертої жінки до 30 років. Причин розвитку дисплазії багато і до кінця вони не вивчені. Захворювання розвивається при поєднанні генетичної схильності, гормональних порушень, зниження імунітету і інфекційних чинників: вірус папіломи людини (ВПЧ), вірус герпесу, інфекції, що передаються статевим дорогою (ІПСШ - хламідії, мікоплазми, уреаплазми, тріхомонади), а також вагинальний дисбактеріоз.

Помічено, що розвитку дисплазії і ерозії шийки матки сприяють передчасний початок статевого життя, відкриті статеві контакти з різними партнерами, аборти, куріння. Оскільки дисплазія, найчастіше, протікає безсимптомно, вирішальне значення в діагностиці має регулярний профосмотр у гінеколога, що включає кольпоскопію з проведенням спеціальних проб, ПАП – тест (онкоцитология) і вагинальноє УЗІ. Періодичність такого профосмотра, що рекомендується, – не рідше одного разу на рік.

Лікування дисплазії і ерозії шийки матки починається з лікування виявлених захворювань жіночої статевої сфери (ЗПСШ, вагініт, кольпіт, аднексит, порушення менструального циклу і ін.) В більшості випадків, після ліквідації запального процесу, легкі форми дисплазії виліковуються консервативно. У останніх випадках потрібне видалення вогнища дисплазії. Результативність лікування дисплазії і ерозії шийки матки залежить від правильності вибору методу лікування. Гінекологи «МедЦентрСервіс» застосовують методи кріодеструкції і радіохвильової хірургії. Найсучаснішим і переважнішим методом лікування дисплазії (ерозії) шийки матки є радіохвильова хірургія. Під впливом радіохвильового поля відбувається випаровування тканин перед рухомим інструментом, що дозволяє проводити видалення ділянок дисплазії без пошкодження здорових тканин, з мінімальним ризиком кровотечі і інфекційних ускладнень. Радіохвильова петля проходить через тканини без фізичного контакту, не залишаючи опіків. Видалення відбувається безболісно і безкровно, а загоєння швидко, без утворення рубця і деформації тканин шийки матки. Тому радіохвильова хірургія – метод №1 для жінок, що не народжували, і пацієнток, які планують повторну вагітність.

Оскільки видалена тканина практично не ушкоджується, радіохвильова петля – кращий інструмент для проведення діагностичної біопсії шийки матки. Радіохвильова хірургія не вимагає наркозу і госпіталізації, і дозволяє проводити лікування дисплазії амбулаторно, з мінімальним ризиком і максимальним комфортом для пацієнтки. Високий професійний досвід наших лікарыв і сучасне устаткування – гарантія успіху в лікуванні наших пацієнток.

Запишіться на огляд і зробіть перший крок назустріч своєму здоров'ю
Ми проведеморетельне обстеження
і допоможемоуникнути серйозних ускладнень
запишіться на огляд
і ми підберемо слушний для Вас час
консультація строго анонімна!
У Вас виникло питання? Відправте заявку і наші співробітники зв'яжуться з Вами в самий найближчий час
Заповнітьформу
І ВІДПОВІДЬ НЕ ЗМУСИТЬ ВАС ДОВГО ЧЕКАТИ
Записатися на огляд
Поставити анонімне питання Поставити анонімне питання
Передзвоніть мені Передзвоніть мені