Записатися на огляд
Запишіться на огляд і зробіть перший крок назустріч своєму здоров'ю Ми проведемо ретельне обстеження і допоможемо уникнути серйозних ускладнень
запишіться наогляд
і ми підберемо слушний для Вас час
консультація строго анонімна!
(044) (096)
Україна, м. Київ, ул.Кловський узвіз, 18
по буднях: з 8-00 до 20-00 в суботу: с 8-00 до 19-00
RU/ UA

Меню

(044) (096)

Меню

Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
Заповнітьформу
і відповідь не змусить вас довго чекати
консультація строго анонімна!
Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати
Потурбуйтесь про своє здоров'я

Запишіться на консультацію до лікаря дерматовенеролога, трихолога першої кваліфікаційної категорії з досвідом роботи більше 14 років!

Запишіться прямо зараз на комплексний огляд Дерматовенеролога-трихолога і отримайте знижку10%
Записатися на комплексний огляд із знижкою
Потурбуйтесь про своє здоров'я

Запишіться на консультацію до лікаря дерматовенеролога, трихолога першої кваліфікаційної категорії з досвідом роботи більше 14 років!

Запишіться прямо зараз на комплексний огляд Дерматовенеролога-трихолога і отримайте знижку10%
Записатися на комплексний огляд із знижкою
Які захворювання Ми успішно

діагностуємо і лікуємо

Наші методи діагностики і лікування захворювань

Діагностика Діагностика

Діагностика

Выберите услугу

Лікування захворювань Лікування захворювань

Лікування захворювань

Выберите услугу

Шкірні захворювання виявляються на поверхні і добре помітні, тому доставляють не лише фізичні страждання, але і психологічний дискомфорт. Якщо Ваша шкіра стала дуже вологою, або навпаки надмірно сухою, з'явилися болі або свербіння, Ви відмітили у себе те, чого не було раніше: висипання, виразки, тріщини, плями або нові родимки – Вам необхідна консультація дерматолога. У «МедЦентрСервіс» діагностику і лікування захворювань шкіри проводить лікар дерматолог, кандидат медичних наук, що має високий професійний рівень і великий досвід.

Записатися на огляд

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) можуть причинити немало неприємностей, оскільки, окрім фізичних страждань (виділення, свербіння і печия) породжують масу негативних емоцій і взаємного недовір'я між близькими людьми. Від професійного досвіду і тактовності лікаря венеролога залежить не лише успіх в лікуванні статевих інфекцій, але і цілісність сім'ї, гармонія родинних стосунків. Довірте свої інтимні проблеми професіоналам. У нашій клініці, на варті Вашого здоров'я і родинного благополуччя, спільно працюють дерматовенеролог, уролог і гінеколог. Наші пацієнти не відчувають психологічного дискомфорту, оскільки знають, що ми свято шануємо таке поняття як лікарська таємниця.

Записатися на огляд

Здорове і красиве волосся: предмет гордості, показник здоров'я, благополуччя і успішності - мрія кожного. Проте, несприятлива екологія, стрес, неправильне живлення і проблеми із здоров'ям приводять до погіршення стану волосся. Випадання або порідшання волосся, ламкість, бляклість, рясна лупа викликають масу негативних емоцій і переживань. Психологічний дискомфорт і розчарування посилюється, коли не допомагають найдосконаліші засоби для відходу і народні методи від випадання волосся. Зробіть перший крок назустріч своїй красі і упевненості!

Лікар трихолог, кандидат медичних наук, озброєний новітнім устаткуванням, проведе діагностику і лікування Вашого волосся. Консультація трихолога включає цифрову комп'ютерну трихоскопію – сучасний метод обстеження волосся і шкіри волосистої частини голови. Можливе проведення фототрихографії – динамічне дослідження швидкості росту волосся, а також УЗД і всі види лабораторних аналізів.

Записатися на огляд

Якщо Ваша, «давно знайома» родимка зростає, свербить або болить, поміняла колір, стала кровоточити або змінилася іншим чином – будьте уважні! У нашій клініці проводиться цифрова дерматоскопія - діагностика родимок, небезпечних відносно злоякісного переродження, таких як меланома і рак шкіри. Безболісність і абсолютна безпека методу роблять його незамінним для перевірки родимок і інших шкірних захворювань.

У групі ризику знаходяться світлошкірі люди, що мають на тілі багато родимок або пігментних плям, особливо розмірами більше 5 мм. Обов'язковою до проведення дерматоскопії є поява на шкірі будь-якої плями або вузлика, збільшення або зменшення загальної кількості родимок і плям, збільшення родимок в розмірах, зміна їх кольору, поява нечіткості контура, лущення, а також, травмування, запалення родимки, поява болю або свербіння.

Профілактична дерматоскопія рекомендується вагітним, жінкам, що приймають гормональні контрацептиви, любителям сонячного загару і солярію. Вартість консультації дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії складає 250 грн., незалежно від кількості обстежених родимок і інших утворень.

Записатися на огляд

Цифрова комп'ютерна трихоскопія – доступний, інформативний і найсучасніший метод діагностики стану волосся. Вивчення структури волоса на всьому його протязі, при багатократному збільшенні, з подальшою комп'ютерною обробкою дозволяє діагностувати природу випадання волосся або інших проблем з волоссям. Трихоскопія – безболісний і абсолютно безпечний метод дослідження волос, що не вимагає спеціальної підготовки.

Наша діагностична система останнього покоління дозволяє досконально вивчити Ваше волосся і шкіру волосистої частини голови, визначити її типа, стан фолосяних фолікулів, сальних і потових залоз, вивчити щільність зростання волосся і структуру самого волоса від кореня до кінчика. Показаннями до проведення цифрової трихоскопії є всі види випадання волосся, у тому числі тотальна і осередкова алопеція, порідшання волосся, себорея (лупа), сухе волосся, пошкоджене, або таке, що січеться.

Записатися на огляд

Експертний рівень нашої діагностичної системи останнього покоління дозволяє провести двохетапну діагностику Вашого волосся. Проміжок між візитами складає два дні. Фототрихограма показує щільність зростання волосся, дозволяє визначити динаміку випадання волосся і швидкість їх росту і відновлення на різних ділянках голови протягом доби. Дані аналізуються і порівнюються з нормою для кожного типа волосся: блондини, брюнети, шатени, руді. Створення і аналіз власної бази знімків дозволяє вести динамічну оцінку результатів лікування і корегувати лікарські призначення.

Записатися на огляд

Достовірність результатів лабораторних аналізів безпосередньо залежить від правильності взяття матеріалу, зберігання і транспортування зразків в лабораторію, а також рівня дотримання стандартів якості лабораторії. У «МедЦентрСервіс» забір матеріалу у пацієнтів проводить безпосередньо лікар фахівець, що гарантує дотримання всіх правил здобуття матеріалу. Наші партнери – кращі сертифіковані лабораторії, тому Ви можете бути абсолютно упевнені в якості і достовірності результатів аналізів.

Записатися на огляд

Люмінісцентна діагностика – метод спеціальної діагностики, заснований на специфічному випрмінюванні деяких видів грибів і продуктів їх життєдіяльності в ультрафіолетовому світлі. Проводиться за допомогою лампи Вуда. Люмінісцентная діагностика дозволяє провести диференціацію різних видів грибкових уражень і стригучого лишаю. Метод люмінісцентной діагностики простій, доступний і не вимагає спеціальної підготовки.

Записатися на огляд

Біопсія – взяття зразка шкіри для спеціального гістологічного (морфологічного) дослідження. Проводиться для діагностики деяких форм дерматозів, а також онкологічних процесів. Залежно від мети дослідження, забір матеріалу проводиться радіохвильовою петлею або трубчастою ПАНЧ – голкою. Біопсія проводиться під місцевою знеболенням.

Записатися на огляд

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) поширене і неприємне явище. Враховуючи особливість передачі, від цих інфекцій, можуть страждати найближчі люди. Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) викликають ряд запальних захворювань. У чоловіків це уретрит, простатит, везикуліт, цистит. У жінок – вульвовагініт, кольпіт, аднексит, дисплазія (ерозія) шийки матки. Нерідким ускладненням статевих інфекцій може бути подружнє безпліддя.

У «МедЦентрСервіс» проводиться повний комплекс діагностики і лікування ЗПСШ. Лікування включає вживання специфічних антибіотиків, засобів для зміцнення імунітету, фізіотерапія і місцеве лікування. Схема лікування складається індивідуально, з врахуванням типа збудника і особливостей Вашого організму. Призначення лікування статевих інфекцій є високоспецифічним, і проводиться лише після попередньої діагностики. Лікування статевого партнера є обов'язковим.

Записатися на огляд

Лікар дерматолог «МедЦентрСервіс» проводить діагностику і лікування шкірних захворювань. Ми успішно лікуємо різні інфекційні і грибкові ураження шкіри. Алергічний і контактний дерматит, себорея, кропив'янка, екзема, демодекоз, контагиозний молюск.

Записатися на огляд

Бородавки, папіломи, родимки (невуси), кератоми, міліуми, гострокінцеві кондиломи і контагиозний молюск – доброякісні новоутворення, видалення яких є безпечним за умови точної попередньої діагностики. Оптимальним методом видалення є радіохвильова хірургія - найсучасніший метод видалення папілом, родимок, кератом і гострокінцевих кондилом. Головна перевага радіокоагулляциі – це швидке загоєння без утворення рубців. Виключені опіки тканин. Мінімальний ризик інфекційних ускладнень, набряку і запалення. Процедура видалення практично безболісна. При необхідності застосовується місцева анестезія. Ви не відчуєте болю.

Видалення бородавок проводиться методом кріохірургії - виморожування рідким азотом. Кріохірургія – безпечний і безболісний метод видалення бородавок.

Записатися на огляд

Потрібна довідка в басейн? Немає часу стояти в чергах в поліклініці?

Ми зробимо отримання довідки для басейну швидким і приємним для Вас.

Зручне розташування в Києві на Печерську, 5 хвилин від метро «Кловська».

Працюємо по буднях з 7-30 до 20-00. В суботу з 9-00 до 15-00.

Вартість довідки в басейн – 150 грн.

Записатися на огляд

Плазмотерапія - новий перспективний метод лікування захворювань волосся. У основі методу лежить властивість тромбоцитів крові надавати виражену оздоровлюючу дію на стан шкіри волосистої частини голови і стимулюванні зростання волосся. Плазмотерапія показана при всіх видах випадіння волосся, уповільненні швидкості росту волосся, для поліпшення якості і зовнішнього вигляду волосся.

Хороші результати плазмотерапії відмічаються при себореї, себорейном дерматиті і сильній лупі. Для проведення плазмотерапії у пацієнта проводиться взяття венозної крові, з подальшим двократним центрифугуванням, що дозволяє отримати плазму крові, збагачену тромбоцитами. Введення збагаченої плазми проводиться безпосередньо в зони втрати волосся і інші проблемні місця. Оскільки для лікування використовується власна плазма пацієнта, виключені інфекційні ускладнення (гепатит, ВІЧ) і алергія.

Записатися на огляд
Діагностика Діагностика

Діагностика

Лікування захворювань Лікування захворювань

Лікування захворювань

 • Консультація дерматолога

  Шкірні захворювання виявляються на поверхні і добре помітні, тому доставляють не лише фізичні страждання, але і психологічний дискомфорт. Якщо Ваша шкіра стала дуже вологою, або навпаки надмірно сухою, з'явилися болі або свербіння, Ви відмітили у себе те, чого не було раніше: висипання, виразки, тріщини, плями або нові родимки – Вам необхідна консультація дерматолога. У «МедЦентрСервіс» діагностику і лікування захворювань шкіри проводить лікар дерматолог, кандидат медичних наук, що має високий професійний рівень і великий досвід.

  Записатися на огляд
 • Консультація венеролога

  Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) можуть причинити немало неприємностей, оскільки, окрім фізичних страждань (виділення, свербіння і печия) породжують масу негативних емоцій і взаємного недовір'я між близькими людьми. Від професійного досвіду і тактовності лікаря венеролога залежить не лише успіх в лікуванні статевих інфекцій, але і цілісність сім'ї, гармонія родинних стосунків. Довірте свої інтимні проблеми професіоналам. У нашій клініці, на варті Вашого здоров'я і родинного благополуччя, спільно працюють дерматовенеролог, уролог і гінеколог. Наші пацієнти не відчувають психологічного дискомфорту, оскільки знають, що ми свято шануємо таке поняття як лікарська таємниця.

  Записатися на огляд
 • Консультація трихолога

  Здорове і красиве волосся: предмет гордості, показник здоров'я, благополуччя і успішності - мрія кожного. Проте, несприятлива екологія, стрес, неправильне живлення і проблеми із здоров'ям приводять до погіршення стану волосся. Випадання або порідшання волосся, ламкість, бляклість, рясна лупа викликають масу негативних емоцій і переживань. Психологічний дискомфорт і розчарування посилюється, коли не допомагають найдосконаліші засоби для відходу і народні методи від випадання волосся. Зробіть перший крок назустріч своїй красі і упевненості!

  Лікар трихолог, кандидат медичних наук, озброєний новітнім устаткуванням, проведе діагностику і лікування Вашого волосся. Консультація трихолога включає цифрову комп'ютерну трихоскопію – сучасний метод обстеження волосся і шкіри волосистої частини голови. Можливе проведення фототрихографії – динамічне дослідження швидкості росту волосся, а також УЗД і всі види лабораторних аналізів.

  Записатися на огляд
 • Цифрова дерматоскопія

  Якщо Ваша, «давно знайома» родимка зростає, свербить або болить, поміняла колір, стала кровоточити або змінилася іншим чином – будьте уважні! У нашій клініці проводиться цифрова дерматоскопія - діагностика родимок, небезпечних відносно злоякісного переродження, таких як меланома і рак шкіри. Безболісність і абсолютна безпека методу роблять його незамінним для перевірки родимок і інших шкірних захворювань.

  У групі ризику знаходяться світлошкірі люди, що мають на тілі багато родимок або пігментних плям, особливо розмірами більше 5 мм. Обов'язковою до проведення дерматоскопії є поява на шкірі будь-якої плями або вузлика, збільшення або зменшення загальної кількості родимок і плям, збільшення родимок в розмірах, зміна їх кольору, поява нечіткості контура, лущення, а також, травмування, запалення родимки, поява болю або свербіння.

  Профілактична дерматоскопія рекомендується вагітним, жінкам, що приймають гормональні контрацептиви, любителям сонячного загару і солярію. Вартість консультації дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії складає 250 грн., незалежно від кількості обстежених родимок і інших утворень.

  Записатися на огляд
 • Цифрова трихоскопія

  Цифрова комп'ютерна трихоскопія – доступний, інформативний і найсучасніший метод діагностики стану волосся. Вивчення структури волоса на всьому його протязі, при багатократному збільшенні, з подальшою комп'ютерною обробкою дозволяє діагностувати природу випадання волосся або інших проблем з волоссям. Трихоскопія – безболісний і абсолютно безпечний метод дослідження волос, що не вимагає спеціальної підготовки.

  Наша діагностична система останнього покоління дозволяє досконально вивчити Ваше волосся і шкіру волосистої частини голови, визначити її типа, стан фолосяних фолікулів, сальних і потових залоз, вивчити щільність зростання волосся і структуру самого волоса від кореня до кінчика. Показаннями до проведення цифрової трихоскопії є всі види випадання волосся, у тому числі тотальна і осередкова алопеція, порідшання волосся, себорея (лупа), сухе волосся, пошкоджене, або таке, що січеться.

  Записатися на огляд
 • Фототрихограма

  Експертний рівень нашої діагностичної системи останнього покоління дозволяє провести двохетапну діагностику Вашого волосся. Проміжок між візитами складає два дні. Фототрихограма показує щільність зростання волосся, дозволяє визначити динаміку випадання волосся і швидкість їх росту і відновлення на різних ділянках голови протягом доби. Дані аналізуються і порівнюються з нормою для кожного типа волосся: блондини, брюнети, шатени, руді. Створення і аналіз власної бази знімків дозволяє вести динамічну оцінку результатів лікування і корегувати лікарські призначення.

  Записатися на огляд
 • Лабораторні аналізи

  Достовірність результатів лабораторних аналізів безпосередньо залежить від правильності взяття матеріалу, зберігання і транспортування зразків в лабораторію, а також рівня дотримання стандартів якості лабораторії. У «МедЦентрСервіс» забір матеріалу у пацієнтів проводить безпосередньо лікар фахівець, що гарантує дотримання всіх правил здобуття матеріалу. Наші партнери – кращі сертифіковані лабораторії, тому Ви можете бути абсолютно упевнені в якості і достовірності результатів аналізів.

  Записатися на огляд
 • Люмінісцентна діагностика

  Люмінісцентна діагностика – метод спеціальної діагностики, заснований на специфічному випрмінюванні деяких видів грибів і продуктів їх життєдіяльності в ультрафіолетовому світлі. Проводиться за допомогою лампи Вуда. Люмінісцентная діагностика дозволяє провести диференціацію різних видів грибкових уражень і стригучого лишаю. Метод люмінісцентной діагностики простій, доступний і не вимагає спеціальної підготовки.

  Записатися на огляд
 • Панч-біопсія шкіри

  Біопсія – взяття зразка шкіри для спеціального гістологічного (морфологічного) дослідження. Проводиться для діагностики деяких форм дерматозів, а також онкологічних процесів. Залежно від мети дослідження, забір матеріалу проводиться радіохвильовою петлею або трубчастою ПАНЧ – голкою. Біопсія проводиться під місцевою знеболенням.

  Записатися на огляд
 • Лікування статевих інфекцій (ЗПСП)

  Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) поширене і неприємне явище. Враховуючи особливість передачі, від цих інфекцій, можуть страждати найближчі люди. Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) викликають ряд запальних захворювань. У чоловіків це уретрит, простатит, везикуліт, цистит. У жінок – вульвовагініт, кольпіт, аднексит, дисплазія (ерозія) шийки матки. Нерідким ускладненням статевих інфекцій може бути подружнє безпліддя.

  У «МедЦентрСервіс» проводиться повний комплекс діагностики і лікування ЗПСШ. Лікування включає вживання специфічних антибіотиків, засобів для зміцнення імунітету, фізіотерапія і місцеве лікування. Схема лікування складається індивідуально, з врахуванням типа збудника і особливостей Вашого організму. Призначення лікування статевих інфекцій є високоспецифічним, і проводиться лише після попередньої діагностики. Лікування статевого партнера є обов'язковим.

  Записатися на огляд
 • Діагностика і лікування захворювань шкіри і нігтів

  Лікар дерматолог «МедЦентрСервіс» проводить діагностику і лікування шкірних захворювань. Ми успішно лікуємо різні інфекційні і грибкові ураження шкіри. Алергічний і контактний дерматит, себорея, кропив'янка, екзема, демодекоз, контагиозний молюск.

  Записатися на огляд
 • Видалення папілом, бородавок, родимок, кондилом.

  Бородавки, папіломи, родимки (невуси), кератоми, міліуми, гострокінцеві кондиломи і контагиозний молюск – доброякісні новоутворення, видалення яких є безпечним за умови точної попередньої діагностики. Оптимальним методом видалення є радіохвильова хірургія - найсучасніший метод видалення папілом, родимок, кератом і гострокінцевих кондилом. Головна перевага радіокоагулляциі – це швидке загоєння без утворення рубців. Виключені опіки тканин. Мінімальний ризик інфекційних ускладнень, набряку і запалення. Процедура видалення практично безболісна. При необхідності застосовується місцева анестезія. Ви не відчуєте болю.

  Видалення бородавок проводиться методом кріохірургії - виморожування рідким азотом. Кріохірургія – безпечний і безболісний метод видалення бородавок.

  Записатися на огляд
 • Видача довідки в басейн

  Потрібна довідка в басейн? Немає часу стояти в чергах в поліклініці?

  Ми зробимо отримання довідки для басейну швидким і приємним для Вас.

  Зручне розташування в Києві на Печерську, 5 хвилин від метро «Кловська».

  Працюємо по буднях з 7-30 до 20-00. В суботу з 9-00 до 15-00.

  Вартість довідки в басейн – 150 грн.

  Записатися на огляд
 • Плазмотерапія (PRP - терапія)

  Плазмотерапія - новий перспективний метод лікування захворювань волосся. У основі методу лежить властивість тромбоцитів крові надавати виражену оздоровлюючу дію на стан шкіри волосистої частини голови і стимулюванні зростання волосся. Плазмотерапія показана при всіх видах випадіння волосся, уповільненні швидкості росту волосся, для поліпшення якості і зовнішнього вигляду волосся.

  Хороші результати плазмотерапії відмічаються при себореї, себорейном дерматиті і сильній лупі. Для проведення плазмотерапії у пацієнта проводиться взяття венозної крові, з подальшим двократним центрифугуванням, що дозволяє отримати плазму крові, збагачену тромбоцитами. Введення збагаченої плазми проводиться безпосередньо в зони втрати волосся і інші проблемні місця. Оскільки для лікування використовується власна плазма пацієнта, виключені інфекційні ускладнення (гепатит, ВІЧ) і алергія.

  Записатися на огляд
Вартість наших послуг. Прозорий прайс-лист.
Лікар запропонує оптимальний перелік досліджень і оповістить вартість всього лікування
Консультації фахівців
Основні лікувальні призначення
Загальноклінічні дослідження
Бактеріологічні дослідження
Імуноферментні дослідження ЗПСШ
TORCH - група
Гормони онкомаркери
Гормони статеві
ДНК (ПЛР) дослідження TORCH - група
ДНК (ПЛР) дослідження урогенітальних захворювань
 • Консультація дерматовенеролога первинна з оглядом
  450 грн
 • Консультація дерматовенеролога первинна c тріхоскопією
  600 грн
 • Консультація дерматовенеролога первинна з фототрихограммою
  600 грн
 • Повторна консультація
  350 грн
 • Розробка схеми лікування проста
  400 грн
 • Розробка індивідуальної схеми лікування запальних захворювань сечостатевої сфери (складна )
  550 грн
 • Видача довідки для басейну
  250 грн
 • Забір матеріалу для дослідження
  50 грн
 • Лікування уреаплазмоза
  3000 грн
 • Лікування хламідіозу
  3000 грн
 • Лікування мікоплазмозу
  3000 грн
 • Лікування трихомоніазу
  3000 грн
 • Лікування змішаної інфекції
  3000 грн
 • Лікування хронічного бактеріального уретриту
  3000 грн
 • Плазмотерапія ( PRP - терапія) 1 сеанс
  2000 грн
 • Видалення (без гістології ) множинних кондилом урогенітальної області
  1500 грн
 • Радіохвильова коагуляція папілом малих (до 1 мм)
  40 грн
 • Радіохвильова коагуляція папілом середніх (до 3 мм)
  60 грн
 • Радіохвильова коагуляція папілом великих ( від 3 мм)
  100 грн
 • Видалення (з гістологією ) доброякісних новоутворень шкіри з гістологічним заключенням
  1500 грн
 • Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - малих до (до 1 мм)
  40 грн
 • Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - середніх до (до 3 мм)
  60 грн
 • Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - середніх до (від 3 мм)
  100 грн
 • Фізіопроцедура дерматовенерологічна
  400 грн
 • Розгорнутий аналіз крові (формула )
  110 грн
 • Група крові , резус фактор
  100 грн
 • Мікроскопія ( волосся, нігті, шкіра) на паразитарні гриби
  300 грн
 • Зішкріб на демодекс
  300 грн
 • Аналіз секрету передміхурової залози
  190 грн
 • Мікроскопія виділень з уретри чоловіків
  190 грн
 • Бакпосів на флору з антибіотикограмою
  250 грн
 • Культуральне дослідження на мікоплазму , уреаплазму ( DUO ) з визначенням чутливості до антибіотиків
  450 грн
 • Бакпосів сечі на флору з антибіотикограмою
  250 грн
 • Бакпосів на паразитарні гриби
  260 грн
 • Бакпосів на Кандіда ( 6 видів ) розширений
  400 грн
 • Ureaplasma urealiticum Ig G
  130 грн
 • Ureaplasma urealiticum Ig A
  130 грн
 • Ureaplasma urealiticum Ig M
  130 грн
 • Mycoplasma hominis Ig G
  130 грн
 • Mycoplasma hominis Ig A
  130 грн
 • Mycoplasma hominis Ig M
  130 грн
 • Chlamydia trachomatis Ig G
  130 грн
 • Chlamydia trachomatis Ig A
  130 грн
 • Chlamydia trachomatis Ig M
  130 грн
 • Trichomonas vaginalis Ig G
  130 грн
 • Trichomonas vaginalis Ig M
  130 грн
 • Генітальний скринінг
  450 грн
 • Кардіоліпіновий антиген ( VDRL )
  110 грн
 • Антитіла до Люїс
  130 грн
 • Анализ крови на ВИЛ
  250 грн
 • Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgG ( EBV - VCA )
  140 грн
 • Антитіла до Varicella zoster IgG
  210 грн
 • Антитіла до Varicella zoster IgM
  210 грн
 • HSV -1 IgG (USA)
  210 грн
 • HSV -2 IgG (USA)
  210 грн
 • HSV -1 IgM (USA)
  210 грн
 • HSV -2 IgM (USA)
  210 грн
 • Антитіла Ig G до Borrelia burgd .
  210 грн
 • Антитіла Ig M до Borrelia burgd .
  210 грн
 • Авідність токсоплазм Ig G.
  200 грн
 • CMV IgG ( Vector Best )
  130 грн
 • CMV IgM (Vector Best)
  130 грн
 • Toxoplasma gondii IgG (Vector Best)
  130 грн
 • Toxoplasma gondii IgM (Vector Best)
  130 грн
 • Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgM ( EBV - VCA )
  130 грн
 • Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgG ( EBNA )
  130 грн
 • Антитіла до вірусу до Епштейн -Бар ЕА IgG ( EBV)
  130 грн
 • Антитіла до краснухи Rubella IgG ( Vector Best )
  130 грн
 • Антитіла до краснухи Rubella IgM ( Vector Best )
  130 грн
 • Антитіла IgG до вірусу герпес 6 типу
  140 грн
 • Антитіла IgG до вірусу герпес 8 типу
  140 грн
 • Герпес (1,2) HSV 1,2 IgM (Vector Best)
  130 грн
 • Герпес (1.2) HSV 1,2 IgG (Vector Best)
  130 грн
 • Антитела Ig G до Borrelia burgd.
  210 грн
 • Антитела Ig M до Borrelia burgd.
  210 грн
 • СА 19-9 ( онкомаркер підшлункової залози)
  280 грн
 • СА 15-3 ( Онкомаркер молочної залози)
  280 грн
 • РЕА ( онкомаркер загальний)
  240 грн
 • СА 125 ( онкомаркер яєчників)
  300 грн
 • СА 72-4 ( онкомаркер шлунку )
  250 грн
 • HE - 4 ( онкомаркер яєчників)
  460 грн
 • PSA total/free (Vector Best)
  360 грн
 • PSA total (Vector Best)
  260 грн
 • Антімюлеровий гормон
  450 грн
 • Дигідроепіандростерону (USA)
  180 грн
 • Тестостерон вільний
  240 грн
 • ФСГ
  190 грн
 • Прогестерон
  190 грн
 • ЛГ
  190 грн
 • Эстрадіол 17В
  190 грн
 • Пролактин
  190 грн
 • 17-оксипрогестерон
  190 грн
 • Статевий глобулінсвязанний білок ( АСБ )
  190 грн
 • Тестостерон загальний
  190 грн
 • Герпес HSV ½ (PCR. Real-Time) ВПГ
  150 грн
 • Герпес 7 тип (PCR. Real-Time)
  130 грн
 • Герпес 8 тип (PCR. Real-Time)
  130 грн
 • Герпес HHV 6 тип (PCR. Real-Time)
  130 грн
 • Цитомегаловірус CMV ( PCR . Real - Time)
  130 грн
 • Епштейн - Барр EBV ( PCR . Real - Time)
  130 грн
 • Toxoplasma gondii (PCR. Real-Time)
  130 грн
 • Varicella zoster (PCR. Real-Time)
  130 грн
 • Rubella (RT-PCR. Real-Time)
  130 грн
 • ПЛР бак. флори ( Фемофлор ​​)
  650 грн
 • Chlamydia trachomatis (PCR. Real-Time)
  140 грн
 • Папіломавірус HPV 16/18 (PCR. Real-Time)
  160 грн
 • Папіломавірус HPV 33/35/39/45 (PCR. Real-Time)
  180 грн
 • Папіломавірус HPV 31/56/59/52/58/66 (PCR.Real-Time)
  180 грн
 • Папіломавірус HPV 6/11 (PCR. Real-Time)
  160 грн
 • Ureaplasma urealiticum (PCR. Real-Time)
  140 грн
 • Mycoplasma hominis (PCR. Real-Time)
  140 грн
 • Mycoplasma genitalium (PCR. Real-Time)
  140 грн
 • Trichomonas vaginalis (PCR. Real-Time)
  140 грн
 • Gardnerella vaginalis (PCR. Real-Time)
  140 грн
 • Candida (albicans+crusei+glabrata) (PCR. Real-Time)
  170 грн
 • Neisseria gonorrhoeae (PCR. Real-Time)
  140 грн
 • Загальноклінічні дослідження

  Розгорнутий аналіз крові (формула )

  110 грн

  Група крові , резус фактор

  100 грн

  Мікроскопія ( волосся, нігті, шкіра) на паразитарні гриби

  300 грн

  Зішкріб на демодекс

  300 грн

  Аналіз секрету передміхурової залози

  190 грн

  Мікроскопія виділень з уретри чоловіків

  190 грн

  Розгорнутий аналіз крові (формула )

  110 грн

  Група крові , резус фактор

  100 грн

  Мікроскопія ( волосся, нігті, шкіра) на паразитарні гриби

  300 грн

  Зішкріб на демодекс

  300 грн

  Аналіз секрету передміхурової залози

  190 грн

  Мікроскопія виділень з уретри чоловіків

  190 грн
 • Бактеріологічні дослідження

  Бакпосів на флору з антибіотикограмою

  250 грн

  Культуральне дослідження на мікоплазму , уреаплазму ( DUO ) з визначенням чутливості до антибіотиків

  450 грн

  Бакпосів сечі на флору з антибіотикограмою

  250 грн

  Бакпосів на паразитарні гриби

  260 грн

  Бакпосів на Кандіда ( 6 видів ) розширений

  400 грн

  Бакпосів на флору з антибіотикограмою

  250 грн

  Культуральне дослідження на мікоплазму , уреаплазму ( DUO ) з визначенням чутливості до антибіотиків

  450 грн

  Бакпосів сечі на флору з антибіотикограмою

  250 грн

  Бакпосів на паразитарні гриби

  260 грн

  Бакпосів на Кандіда ( 6 видів ) розширений

  400 грн
 • Імуноферментні дослідження ЗПСШ

  Ureaplasma urealiticum Ig G

  130 грн

  Ureaplasma urealiticum Ig A

  130 грн

  Ureaplasma urealiticum Ig M

  130 грн

  Mycoplasma hominis Ig G

  130 грн

  Mycoplasma hominis Ig A

  130 грн

  Mycoplasma hominis Ig M

  130 грн

  Chlamydia trachomatis Ig G

  130 грн

  Chlamydia trachomatis Ig A

  130 грн

  Chlamydia trachomatis Ig M

  130 грн

  Trichomonas vaginalis Ig G

  130 грн

  Trichomonas vaginalis Ig M

  130 грн

  Генітальний скринінг

  450 грн

  Кардіоліпіновий антиген ( VDRL )

  110 грн

  Антитіла до Люїс

  130 грн

  Анализ крови на ВИЛ

  250 грн

  Ureaplasma urealiticum Ig G

  130 грн

  Ureaplasma urealiticum Ig A

  130 грн

  Ureaplasma urealiticum Ig M

  130 грн

  Mycoplasma hominis Ig G

  130 грн

  Mycoplasma hominis Ig A

  130 грн

  Mycoplasma hominis Ig M

  130 грн

  Chlamydia trachomatis Ig G

  130 грн

  Chlamydia trachomatis Ig A

  130 грн

  Chlamydia trachomatis Ig M

  130 грн

  Trichomonas vaginalis Ig G

  130 грн

  Trichomonas vaginalis Ig M

  130 грн

  Генітальний скринінг

  450 грн

  Кардіоліпіновий антиген ( VDRL )

  110 грн

  Антитіла до Люїс

  130 грн

  Анализ крови на ВИЛ

  250 грн
 • TORCH - група

  Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgG ( EBV - VCA )

  140 грн

  Антитіла до Varicella zoster IgG

  210 грн

  Антитіла до Varicella zoster IgM

  210 грн

  HSV -1 IgG (USA)

  210 грн

  HSV -2 IgG (USA)

  210 грн

  HSV -1 IgM (USA)

  210 грн

  HSV -2 IgM (USA)

  210 грн

  Антитіла Ig G до Borrelia burgd .

  210 грн

  Антитіла Ig M до Borrelia burgd .

  210 грн

  Авідність токсоплазм Ig G.

  200 грн

  CMV IgG ( Vector Best )

  130 грн

  CMV IgM (Vector Best)

  130 грн

  Toxoplasma gondii IgG (Vector Best)

  130 грн

  Toxoplasma gondii IgM (Vector Best)

  130 грн

  Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgM ( EBV - VCA )

  130 грн

  Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgG ( EBNA )

  130 грн

  Антитіла до вірусу до Епштейн -Бар ЕА IgG ( EBV)

  130 грн

  Антитіла до краснухи Rubella IgG ( Vector Best )

  130 грн

  Антитіла до краснухи Rubella IgM ( Vector Best )

  130 грн

  Антитіла IgG до вірусу герпес 6 типу

  140 грн

  Антитіла IgG до вірусу герпес 8 типу

  140 грн

  Герпес (1,2) HSV 1,2 IgM (Vector Best)

  130 грн

  Герпес (1.2) HSV 1,2 IgG (Vector Best)

  130 грн

  Антитела Ig G до Borrelia burgd.

  210 грн

  Антитела Ig M до Borrelia burgd.

  210 грн

  Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgG ( EBV - VCA )

  140 грн

  Антитіла до Varicella zoster IgG

  210 грн

  Антитіла до Varicella zoster IgM

  210 грн

  HSV -1 IgG (USA)

  210 грн

  HSV -2 IgG (USA)

  210 грн

  HSV -1 IgM (USA)

  210 грн

  HSV -2 IgM (USA)

  210 грн

  Антитіла Ig G до Borrelia burgd .

  210 грн

  Антитіла Ig M до Borrelia burgd .

  210 грн

  Авідність токсоплазм Ig G.

  200 грн

  CMV IgG ( Vector Best )

  130 грн

  CMV IgM (Vector Best)

  130 грн

  Toxoplasma gondii IgG (Vector Best)

  130 грн

  Toxoplasma gondii IgM (Vector Best)

  130 грн

  Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgM ( EBV - VCA )

  130 грн

  Антитіла до вірусу Епштейн -Бар IgG ( EBNA )

  130 грн

  Антитіла до вірусу до Епштейн -Бар ЕА IgG ( EBV)

  130 грн

  Антитіла до краснухи Rubella IgG ( Vector Best )

  130 грн

  Антитіла до краснухи Rubella IgM ( Vector Best )

  130 грн

  Антитіла IgG до вірусу герпес 6 типу

  140 грн

  Антитіла IgG до вірусу герпес 8 типу

  140 грн

  Герпес (1,2) HSV 1,2 IgM (Vector Best)

  130 грн

  Герпес (1.2) HSV 1,2 IgG (Vector Best)

  130 грн

  Антитела Ig G до Borrelia burgd.

  210 грн

  Антитела Ig M до Borrelia burgd.

  210 грн
 • Гормони онкомаркери

  СА 19-9 ( онкомаркер підшлункової залози)

  280 грн

  СА 15-3 ( Онкомаркер молочної залози)

  280 грн

  РЕА ( онкомаркер загальний)

  240 грн

  СА 125 ( онкомаркер яєчників)

  300 грн

  СА 72-4 ( онкомаркер шлунку )

  250 грн

  HE - 4 ( онкомаркер яєчників)

  460 грн

  PSA total/free (Vector Best)

  360 грн

  PSA total (Vector Best)

  260 грн

  СА 19-9 ( онкомаркер підшлункової залози)

  280 грн

  СА 15-3 ( Онкомаркер молочної залози)

  280 грн

  РЕА ( онкомаркер загальний)

  240 грн

  СА 125 ( онкомаркер яєчників)

  300 грн

  СА 72-4 ( онкомаркер шлунку )

  250 грн

  HE - 4 ( онкомаркер яєчників)

  460 грн

  PSA total/free (Vector Best)

  360 грн

  PSA total (Vector Best)

  260 грн
 • Гормони статеві

  Антімюлеровий гормон

  450 грн

  Дигідроепіандростерону (USA)

  180 грн

  Тестостерон вільний

  240 грн

  ФСГ

  190 грн

  Прогестерон

  190 грн

  ЛГ

  190 грн

  Эстрадіол 17В

  190 грн

  Пролактин

  190 грн

  17-оксипрогестерон

  190 грн

  Статевий глобулінсвязанний білок ( АСБ )

  190 грн

  Тестостерон загальний

  190 грн

  Антімюлеровий гормон

  450 грн

  Дигідроепіандростерону (USA)

  180 грн

  Тестостерон вільний

  240 грн

  ФСГ

  190 грн

  Прогестерон

  190 грн

  ЛГ

  190 грн

  Эстрадіол 17В

  190 грн

  Пролактин

  190 грн

  17-оксипрогестерон

  190 грн

  Статевий глобулінсвязанний білок ( АСБ )

  190 грн

  Тестостерон загальний

  190 грн
 • ДНК (ПЛР) дослідження TORCH - група

  Герпес HSV ½ (PCR. Real-Time) ВПГ

  150 грн

  Герпес 7 тип (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Герпес 8 тип (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Герпес HHV 6 тип (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Цитомегаловірус CMV ( PCR . Real - Time)

  130 грн

  Епштейн - Барр EBV ( PCR . Real - Time)

  130 грн

  Toxoplasma gondii (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Varicella zoster (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Rubella (RT-PCR. Real-Time)

  130 грн

  Герпес HSV ½ (PCR. Real-Time) ВПГ

  150 грн

  Герпес 7 тип (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Герпес 8 тип (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Герпес HHV 6 тип (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Цитомегаловірус CMV ( PCR . Real - Time)

  130 грн

  Епштейн - Барр EBV ( PCR . Real - Time)

  130 грн

  Toxoplasma gondii (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Varicella zoster (PCR. Real-Time)

  130 грн

  Rubella (RT-PCR. Real-Time)

  130 грн
 • ДНК (ПЛР) дослідження урогенітальних захворювань

  ПЛР бак. флори ( Фемофлор ​​)

  650 грн

  Chlamydia trachomatis (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Папіломавірус HPV 16/18 (PCR. Real-Time)

  160 грн

  Папіломавірус HPV 33/35/39/45 (PCR. Real-Time)

  180 грн

  Папіломавірус HPV 31/56/59/52/58/66 (PCR.Real-Time)

  180 грн

  Папіломавірус HPV 6/11 (PCR. Real-Time)

  160 грн

  Ureaplasma urealiticum (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Mycoplasma hominis (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Mycoplasma genitalium (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Trichomonas vaginalis (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Gardnerella vaginalis (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Candida (albicans+crusei+glabrata) (PCR. Real-Time)

  170 грн

  Neisseria gonorrhoeae (PCR. Real-Time)

  140 грн

  ПЛР бак. флори ( Фемофлор ​​)

  650 грн

  Chlamydia trachomatis (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Папіломавірус HPV 16/18 (PCR. Real-Time)

  160 грн

  Папіломавірус HPV 33/35/39/45 (PCR. Real-Time)

  180 грн

  Папіломавірус HPV 31/56/59/52/58/66 (PCR.Real-Time)

  180 грн

  Папіломавірус HPV 6/11 (PCR. Real-Time)

  160 грн

  Ureaplasma urealiticum (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Mycoplasma hominis (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Mycoplasma genitalium (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Trichomonas vaginalis (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Gardnerella vaginalis (PCR. Real-Time)

  140 грн

  Candida (albicans+crusei+glabrata) (PCR. Real-Time)

  170 грн

  Neisseria gonorrhoeae (PCR. Real-Time)

  140 грн
 • Консультації фахівців

  Консультація дерматовенеролога первинна з оглядом

  450 грн

  Консультація дерматовенеролога первинна c тріхоскопією

  600 грн

  Консультація дерматовенеролога первинна з фототрихограммою

  600 грн

  Повторна консультація

  350 грн

  Розробка схеми лікування проста

  400 грн

  Розробка індивідуальної схеми лікування запальних захворювань сечостатевої сфери (складна )

  550 грн

  Видача довідки для басейну

  250 грн

  Забір матеріалу для дослідження

  50 грн

  Консультація дерматовенеролога первинна з оглядом

  450 грн

  Консультація дерматовенеролога первинна c тріхоскопією

  600 грн

  Консультація дерматовенеролога первинна з фототрихограммою

  600 грн

  Повторна консультація

  350 грн

  Розробка схеми лікування проста

  400 грн

  Розробка індивідуальної схеми лікування запальних захворювань сечостатевої сфери (складна )

  550 грн

  Видача довідки для басейну

  250 грн

  Забір матеріалу для дослідження

  50 грн
 • Основні лікувальні призначення

  Лікування уреаплазмоза

  3000 грн

  Лікування хламідіозу

  3000 грн

  Лікування мікоплазмозу

  3000 грн

  Лікування трихомоніазу

  3000 грн

  Лікування змішаної інфекції

  3000 грн

  Лікування хронічного бактеріального уретриту

  3000 грн

  Плазмотерапія ( PRP - терапія) 1 сеанс

  2000 грн

  Видалення (без гістології ) множинних кондилом урогенітальної області

  1500 грн

  Радіохвильова коагуляція папілом малих (до 1 мм)

  40 грн

  Радіохвильова коагуляція папілом середніх (до 3 мм)

  60 грн

  Радіохвильова коагуляція папілом великих ( від 3 мм)

  100 грн

  Видалення (з гістологією ) доброякісних новоутворень шкіри з гістологічним заключенням

  1500 грн

  Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - малих до (до 1 мм)

  40 грн

  Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - середніх до (до 3 мм)

  60 грн

  Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - середніх до (від 3 мм)

  100 грн

  Фізіопроцедура дерматовенерологічна

  400 грн

  Лікування уреаплазмоза

  3000 грн

  Лікування хламідіозу

  3000 грн

  Лікування мікоплазмозу

  3000 грн

  Лікування трихомоніазу

  3000 грн

  Лікування змішаної інфекції

  3000 грн

  Лікування хронічного бактеріального уретриту

  3000 грн

  Плазмотерапія ( PRP - терапія) 1 сеанс

  2000 грн

  Видалення (без гістології ) множинних кондилом урогенітальної області

  1500 грн

  Радіохвильова коагуляція папілом малих (до 1 мм)

  40 грн

  Радіохвильова коагуляція папілом середніх (до 3 мм)

  60 грн

  Радіохвильова коагуляція папілом великих ( від 3 мм)

  100 грн

  Видалення (з гістологією ) доброякісних новоутворень шкіри з гістологічним заключенням

  1500 грн

  Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - малих до (до 1 мм)

  40 грн

  Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - середніх до (до 3 мм)

  60 грн

  Кріохірургічне видалення бородавок, рубців, гострих кондилом , доброякісних новоутворень шкіри ( папілом ) - середніх до (від 3 мм)

  100 грн

  Фізіопроцедура дерматовенерологічна

  400 грн
Акції і Спеціальні Пропозиції
Від нашої клініки
Ваші волосся і родимки вимагають турботи!
Ваші волосся і родимки вимагають турботи!
 • Консультація дерматолога з цифровою дерматоскопією Ваших родимок
 • Консультація трихолога з цифровою трихоськопією
Отримати знижку
Комплексне обстеження у лікаря трихолога:
Комплексне обстеження у лікаря трихолога:
 • Комплексне обстеження в трихолога з цифровою дерматоскопією і фототрихограмою (2 відвідини)
Отримати знижку
Зимова знижка на плазмотерапію волосистої частини голови - 50%
Зимова знижка на плазмотерапію волосистої частини голови - 50%
 • Плазмотерапия (PRP - терапия) волосистой части головы
Отримати знижку
Чому варто звернутися саме до нашого
Дерматовенеролога-трихолога
<p>
	 Дерматовенеролог, трихолог
</p>
<p>
	  першої кваліфікаційної категорії
</p>
<p>
	  з досвідом роботи більше 13 років
</p>

Дерматовенеролог, трихолог

першої кваліфікаційної категорії

з досвідом роботи більше 13 років

<p>
	 Сучасні методи
</p>
<p>
	 діагностики і лікування
</p>
<p>
	по Європейських стандартах
</p>

Сучасні методи

діагностики і лікування

по Європейських стандартах

<p>
	 Малоінвазивні методи
</p>
<p>
	  видалення доброякісних
</p>
<p>
	  новоутворень - радіохвильова хірургія
</p>

Малоінвазивні методи

видалення доброякісних

новоутворень - радіохвильова хірургія

<p>
	Консиліум з суміжними фахівцями
</p>

Консиліум з суміжними фахівцями

<p>
	 Прийом за записом
</p>
<p>
	 без черг, зручний
</p>
<p>
	 графік роботи з 7-30 до 20-00
</p>

Прийом за записом

без черг, зручний

графік роботи з 7-30 до 20-00

<p>
	Зручне місцерозташування
</p>
<p>
	в центрі Києва
</p>
<p>
	на Печерську
</p>

Зручне місцерозташування

в центрі Києва

на Печерську

<p>
	Повна
</p>
<p>
	анонімність
</p>
<p>
	і конфіденційність
</p>

Повна

анонімність

і конфіденційність

<p>
	 Дерматовенеролог, трихолог
</p>
<p>
	  першої кваліфікаційної категорії
</p>
<p>
	  з досвідом роботи більше 13 років
</p>

Дерматовенеролог, трихолог

першої кваліфікаційної категорії

з досвідом роботи більше 13 років

<p>
	 Сучасні методи
</p>
<p>
	 діагностики і лікування
</p>
<p>
	по Європейських стандартах
</p>

Сучасні методи

діагностики і лікування

по Європейських стандартах

<p>
	 Малоінвазивні методи
</p>
<p>
	  видалення доброякісних
</p>
<p>
	  новоутворень - радіохвильова хірургія
</p>

Малоінвазивні методи

видалення доброякісних

новоутворень - радіохвильова хірургія

<p>
	Консиліум з суміжними фахівцями
</p>

Консиліум з суміжними фахівцями

<p>
	 Прийом за записом
</p>
<p>
	 без черг, зручний
</p>
<p>
	 графік роботи з 7-30 до 20-00
</p>

Прийом за записом

без черг, зручний

графік роботи з 7-30 до 20-00

<p>
	Зручне місцерозташування
</p>
<p>
	в центрі Києва
</p>
<p>
	на Печерську
</p>

Зручне місцерозташування

в центрі Києва

на Печерську

<p>
	Повна
</p>
<p>
	анонімність
</p>
<p>
	і конфіденційність
</p>

Повна

анонімність

і конфіденційність

Не відкладайте візит до
Дерматовенеролога-трихолога При виникненні наступних симптомів
<p>
	Свербіння шкіри, печія, біль
</p>

Свербіння шкіри, печія, біль

<p>
	Будь які висипання на шкірі
</p>

Будь які висипання на шкірі

<p>
	Папіломи, бородавки, кондиломи
</p>

Папіломи, бородавки, кондиломи

<p>
	Родимки, що викликають підозріння
</p>

Родимки, що викликають підозріння

<p>
	Випадіння, порідшання,
</p>
<p>
	 ламкість волосся, надмірна лупа
</p>

Випадіння, порідшання,

ламкість волосся, надмірна лупа

<p>
	Ураження нігтів
</p>

Ураження нігтів

<p>
	Свербіння шкіри, печія, біль
</p>

Свербіння шкіри, печія, біль

<p>
	Будь які висипання на шкірі
</p>

Будь які висипання на шкірі

<p>
	Папіломи, бородавки, кондиломи
</p>

Папіломи, бородавки, кондиломи

<p>
	Родимки, що викликають підозріння
</p>

Родимки, що викликають підозріння

<p>
	Випадіння, порідшання,
</p>
<p>
	 ламкість волосся, надмірна лупа
</p>

Випадіння, порідшання,

ламкість волосся, надмірна лупа

<p>
	Ураження нігтів
</p>

Ураження нігтів

При виникненні вищезазначених симптомів запишіться на прийом до лікаря нашій

клініки і отримаєте висококваліфірованную допомогу. Поклопочіться про своє здоров'я!

Записатися на прийом
Про Ваше здоров'я поклопочеться лікар кандидат медичних наук, лікар дерматовенеролог-трихолог
Вищої кваліфікаційної категорії
Приймак Артем Валентинович
Приймак Артем Валентинович
Приймак Артем Валентинович

Кандидат медичних наук, лікар - дерматовенеролог

трихолог першої кваліфікаційної категорії.

У 2001 р. закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії, м. Чернівці. 2001 - 2002 рр. клінічна інтернатура по дерматовенерології на базі Чернівецького обласного шкірно-венерологічного диспансеру. 2002 - 2005 лікар-дерматовенеро

Особливість захворювань шкіри, нігтів і волосся полягає в тому, що їх прояви знаходяться на поверхні і добре видні. Тому, навіть не викликаючи фізичних страждань, таких як біль і свербіж, ці хвороби заподіюють масу психологічного і морального дискомфорту. А статеві, венеричні захворювання породжують ще і недовіру між близькими людьми, порушуючи гармонію сімейних стосунків, послабляючи цілісність сім'ї. Кожна людина хоче бути здоровою, красивою, успішною і бажаною. Не дозволяйте проблемам, з якими можна легко впоратися, псувати Ваше щасливе життя. Залиште неправдивий сором, ніяковість і страхи. Довірте свої проблеми професіоналам. Наші пацієнти не випробовують психологічного дискомфорту, оскільки знають, що ми свято шануємо таке поняття як лікарська таємниця.

Поставити анонімне питання
Записатися на огляд
Приймак Артем Валентинович

Кандидат медичних наук, лікар - дерматовенеролог

трихолог першої кваліфікаційної категорії.

У 2001 р. закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії, м. Чернівці. 2001 - 2002 рр. клінічна інтернатура по дерматовенерології на базі Чернівецького обласного шкірно-венерологічного диспансеру. 2002 - 2005 лікар-дерматовенеро
Подивитися резюме
Як триває Лікування
По європейських стандартах
Бесіда з пацієнтом
Бесіда з пацієнтом
Записатися на прийом
Огляд пацієнта
Огляд пацієнта
Взяття аналізів
Взяття аналізів
Остаточний діагноз
Остаточний діагноз
Проведення лікування
Проведення лікування
План профілактики
План профілактики
Ваші найпоширеніші Питання
На питання відповідає кандидат медичних наук Приймак Артем Валентинович
 • Я случайно повредил родинку, сначала она кровила, а теперь засохла. Что мне делать? Кроме того, у меня есть родинки разного размера и цвета. Какова стоимость?

  Необходимо сделать дерматоскопический осмотр Вашей родинки и всех остальных родинок. Консультация врача дерматолога обязательно включает цифровую дерматоскопию. Стоимость такой консультации в нашей клинике составляет - 250 грн, независимо от количества родинок.

 • У меня на шее и под мышками множество небольших наростов на ножке. Опасно ли это и можно ли их удалить?

  Скорее всего, у Вас папилломы. Это не опасно. Мы проводим радиоволновое удаление папиллом. Это современный метод удаления папиллом, не оставляющий рубца. Приходите к дерматологу.

 • Удаляете ли Вы бородавки и каким методом?

  Оптимальным методом удаления бородавок является криодеструкция - вымораживание жидким азотом. Удаление безболезненное. Если бородавка большая, иногда требуются повторные сеансы замораживания.

 • У меня с 17 лет появилось множество угрей и фурункулов. Кроме того, очень жирные волосы. ВЫ занимаетесь такой проблемой?

  У Вас угревая болезнь. Необходимо обследовать Вашу кожу, возможно, взять бакпосев на флору с определением чувствительности к антибиотикам, проверить функцию печени, сделать УЗИ внутренних органов. После установления причины, Вам будет назначено лечение.

 • У меня на коже рук, под коленками и в паху периодически появляются красные пятна и очень зудит кожа. Что это может быть.

  Возможно это дерматит, аллергия или грибковое поражение кожи. Вам следует посетить врача дерматолога, который Вас осмотрит, сделает люминисцентную диагностику, соскоб на патогенные грибы, возможно посев. После обследования можно будет установить диагноз и назначить лечение.

 • У меня облазит кожа на ногах и расслаиваются ногти на больших пальцах

  Это похоже на грибковое поражение. Приходите, нужно сделать люминисцентную диагностику, соскоб на патогенные грибы, возможно посев с определением чувствительности к антибиотикам. После этого назначим лечение

 • У меня внезапно начали выпадать волосы, утром расчесываюсь и они просто сыпятся. Я в панике. Что делать?

  Сначала нужно разобраться в причине выпадения волос. Вам следует посетить врача трихолога, который проведет цифровую трихоскопию, при необходимость будет сделана фототрихограмма. Возможно, нужно будет сделать несколько дополнительных анализов. После установления диагноза Вам будет назначено лечение.

 • Какие методы лечения выпадения волос можете мне посоветовать?

  Лечение назначается индивидуально, с учетом результатов обследования, которое Вам, предварительно, будет проведено (дерматоскопия волосистой части головы, трихоскопия, фототрихография, исследование работы печени и поджелудочной железы, УЗИ и т. д.). Новым и перспективным методом лечения заболеваний волос сегодня является плазмотерапия (PRP-терапия), суть которой заключается в обкалывании зон выпадения волос плазмой, обогащенной тромбоцитами, что приводит к стимуляции роста волос и улучшению состояния кожи волосистой части головы. Препарат готовится из собственной крови пациента, что исключает заражение инфекциями (гепатит, ВИЧ) и аллергические проявления.

Запишіться на огляд і зробіть перший крок назустріч своєму здоров'ю
Ми проведеморетельне обстеження
і допоможемоуникнути серйозних ускладнень
запишіться на огляд
і ми підберемо слушний для Вас час
консультація строго анонімна!
Де Ми знаходимося
Працюємо по буднях 7:30 - 20:00, в суботу 8:00 - 14:00
м. Київ, вул. Кловський узвіз, 18
(044)280 01 52
(096)280 01 52
(044)237 90 67
(063)237 90 67
(050)536 55 09

Заповніть форму

і отримаєте знижку 10%

на комплексний огляд лікаря Дерматовенеролога-трихолога

ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати

Заповніть форму,

і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Заповнітьформу
і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Заповніть форму і отримайте висококваліфіковану допомогу.

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом

Заповнітьформу
і відповідь не змусить вас довго чекати
Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
Заповнітьформу
і відповідь не змусить вас довго чекати
консультація строго анонімна!
Заповніть форму і отримайте висококваліфіковану допомогу.

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом

Заповнітьформу
і відповідь не змусить вас довго чекати
Приймак Артем Валентинович
Приймак Артем Валентинович

Кандидат медичних наук, лікар - дерматовенеролог

трихолог першої кваліфікаційної категорії.

У 2001 р. закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії, м. Чернівці. 2001 - 2002 рр. клінічна інтернатура по дерматовенерології на базі Чернівецького обласного шкірно-венерологічного диспансеру. 2002 - 2005 лікар-дерматовенеро

У 2001 р. закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії, м. Чернівці.

2001 - 2002 рр. клінічна інтернатура по дерматовенерології на базі Чернівецького обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

2002 - 2005 лікар-дерматовенеролог Чернівецької міської поліклініки №5.

2003 - 2004 рр. асистент кафедри шкірно-венеричних захворювань і туберкульозу Буковинської державної медичної академії.

2005 р. курси по ефективному використанню терапевтичних лазерів при Ніжинському методичному центрі лазеротерапії і і експлуатації медичних скануючих пристроїв.

2007 р. стажування по дерматовенерології в клініці дерматології і венерології Польської академії медичних наук м. Варшава, в тому ж році отримав нострифікацію диплому лікаря в Польщі.

2007 р. стажування по дерматокосметологии і лазерній дерматології на факультеті післядипломної підготовки Одеського державного медичного університету.

2008 р. Захистив кандидатську

Дерматовенерологія, дерматологія, венерологія, трихологія

Заповніть форму і отримайте знижку! Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом
ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати
У Вас виникло питання? Відправте заявку і наші співробітники зв'яжуться з Вами в самий найближчий час
Заповнітьформу
І ВІДПОВІДЬ НЕ ЗМУСИТЬ ВАС ДОВГО ЧЕКАТИ
Записатися на огляд
Поставити анонімне питання Поставити анонімне питання
Передзвоніть мені Передзвоніть мені