(044) (096)
280 01 52
Україна, м. Київ, ул.Кловський узвіз, 18
по буднях: з 8-00 до 20-00 в суботу: с 8-00 до 19-00

Заповніть форму,

і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати
Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
Заповнітьформу
і відповідь не змусить вас довго чекати
консультація строго анонімна!
Заповніть форму, і наш фахівець відповість на Ваше питання найближчим часом.
ЗаповнітьЗаявку
і відповідь не змусить вас довго чекати
Запишіться на огляд і зробіть перший крок назустріч своєму здоров'ю Ми проведемо ретельне обстеження і допоможемо уникнути серйозних ускладнень
запишіться наогляд
і ми підберемо слушний для Вас час
консультація строго анонімна!
Геморой і простатит – покарання за блага цивілізації і успіхи в кар'єрі.

Геморой і простатит – покарання за блага цивілізації і успіхи в кар'єрі.

Найпоширенішими захворюваннями жителів сучасних міст є простатит і геморой. Причому, хворіють чоловіки різного віку, незалежно від роду діяльності, соціального положення і рівня доходів. І це з'ясовно, оскільки причини, що приводять до цих захворювань, дуже широко поширені в нашому житті.

Геморой і простатит – хвороби чоловіків, ведучих малорухливий спосіб життя, що мають офісну сидячу роботу, віддають перевагу автомобілю або суспільному транспорту перед пішим пересуванням. Ті, хто з офісного крісла, в автомобільному, переїжджає в крісло біля телевізора.

Венозний застій в розвитку простатиту і геморою грає вирішальну роль і визначається анатомічною будовою венозної системи, яка збирає кров від нижніх кінцівок, статевих органів чоловіка і прямої кишки. Розгалужена сітчаста будова венозної системи успадковується на генетичному рівні, і, при народженні, такий чоловік має схильність до таких захворювань як простатит, геморой і варікозне розширення вен на ногах. Якщо на грунт спадкової схильності будуть кинуті зерна провокуючих чинників, простатит і геморой забезпечені.

Ризик захворіти простатитом збільшується при нерегулярному статевому житті, при якому періоди стриманості чергуються з періодами надмірно активного сексу. Крім того, ризик простатиту зростає, якщо чоловік має незахищені статеві контакти з різними партнерками, тобто контактує із статевими інфекціями. Провокуючу роль грає переохолодження, сидіння на холодній поверхні (сидіння в автомобілі взимку), охота і рибалка, зимові і водні види спорту.

Що стосується геморою, вірогідність застійного збільшення гемороїдальних вузлів зростає при незбалансованому живленні, що приводить до закріпу, зловживанням алкоголем, жирною і гострою їжею, прянощами і спеціями.

Таким чином, геморой і простатит: захворювання сучасних і успішних чоловіків, що мають одну (судинну) природу і схожі провокуючі чинники (малорухливий спосіб життя, венозний застій, переохолодження). Причому геморой може ускладнювати лікування простатиту і навпаки, простатит може посилювати перебіг геморою.

Лікування чоловіка, що одночасно має простатит і геморой на будь-якій стадії, проводиться комплексно, з врахуванням всіх провокуючих чинників. У «МедЦентрСервіс» уролог працює в тандемі з проктологом, що дозволяє нам підходити до лікування чоловіків комплексно.

Лікарська спадкоємність і колегіальність – наш головний козир, завдяки якому у нас дуже добрі результати лікування геморою і простатиту.

Ми уміємо лікувати простатит і геморой.

До ваших послуг високий лікарський професіоналізм, сучасне устаткування, зручне розташування в Києві на Печерську, комфортний графік роботи, повна анонімність і конфіденційність.

Запишіться на огляд і зробіть перший крок назустріч своєму здоров'ю
Ми проведеморетельне обстеження
і допоможемоуникнути серйозних ускладнень
запишіться на огляд
і ми підберемо слушний для Вас час
консультація строго анонімна!
У Вас виникло питання? Відправте заявку і наші співробітники зв'яжуться з Вами в самий найближчий час
Заповнітьформу
І ВІДПОВІДЬ НЕ ЗМУСИТЬ ВАС ДОВГО ЧЕКАТИ
Записатися на огляд
Поставити анонімне питання Поставити анонімне питання
Передзвоніть мені Передзвоніть мені